Шанування пам’яті визволення селища Затока

By | Серпень 22, 2016

Сьогодні, 22 вересня, відбувся мітинг присвячений визволенню селища Затока від німецьких та румунських військ.

 На мітинг прийшли учасники війни, які проживають в Затоці, в пам’яті которих назавжди закарбувалися події вже більш ніж сімдесятирічної давнини. Згадували героїчно загиблих товаришів, прикрощі та позбавлення пережиті в роки війни. Дивлячись на цих літніх, але повних гордості за прожите життя людей, починаєш розуміти що ні війна, ні час, ніщо не здатне зламати їх духу.
Отець Затокської Православної Володимирської церкви – Андрій відслужив панахиду за загиблими визволителями селища.
Перед присутніми виступив підполковник запасу Завойчинський Михайло Олександрович, нагадав що ми зобов’язані загиблим героям найдорожчим що є у людини – життям. Пам’ятайте про них люди, пам’ятайте про загиблих, але більш – про живих, що живуть серед нас. Так, вони не скаржаться на життя, стійко, по солдатському переносячи всі радощі й негаразди життя, але їм не завадить прояв поваги і пошани. Низький вам уклін, шановні ветерани.

Після покладання букетів до меморіалу з іменами сорока двох солдатів, загиблих при визволенні Затоки, ветеранів привітав колектив “Дністрові зорі” під керуванням Валерія Івановича Цуркана.
Поклали Квіти до могили сержанта Х.З. Заріпова,  закрившего своим тілом амбразуру ворожого дзоту, врятувавши життя своїм бойовим товаришам.

Підприємець Віталій Бондаренко надав катер, завдяки чому стало можливо покласти букети пам’яті в море, біля затонулої баржі навпроти бази “Золоті піски”.