Протестування жителів Затоки проти рейдерського захоплення будівлі селищної ради

By | Жовтень 2, 2016

З 26 вересня жителі селища Затока проголосили безстрокову акцію протесту проти рейдерського захоплення будівлі селищної ради депутатом Наталією Вернигорою під керівництвом Олександра Погорілого. На площі навпроти будівлі селищної ради з’явилося палаточне містечко з протестуючими. Кожного дня жителі затоки перекривають рух автотранспорту з метою привернути увагу громадськості і влади до незаконної реєстрації Наталії Вернигори за підробленими документами в єдиному державному реєстрі фізичних і юридичних осіб в якості секретаря Затоківскої селищної ради з подальшим силовим захопленням будівлі ради. Один з жителів оголосив безстрокове голодування.

Вже майже чотири місяці жителі не можуть домогтися справедливого розгляду владою ситуації. У чиновників на все одна відповідь: хто в реєстрі – той і секретар. У такому разі будь-хто може стати мером Одеси, Києва, для цього потрібно зовсім небагато: підробити рішення сесії, знайти держреєстратора згодного провести реєстрацію в держреєстрі, і команду, щоб вміло блокувати зміни в реєстрі методом бомбардування його заявками на зміну телефону, адреси та ін. Ах так, ще потрібно знайти суддю, готового прийняти рішення  заборонити призначати секретарем будь-яку особу, крім Вас. І справа в капелюсі, адже  команда рейдерів використала ці методи, все виходить.

І зовсім не важливо що всі ці дії повинні навести на себе карну відповідальність, у вас є один козир, хочь і здобутий шахрайскими методами – виписка з держреєстру. І повірте, цей фіговий листок буде захищати вас надійніше за будь яку броню. навіть якщо він єдине що у Вас є.