Офіційне звернення т.в.о. Затоківського селищного голови, секретаря Затоківської селищної ради Барановської Галини Борисівни

By | Жовтень 22, 2016

Офіційне звернення т.в.о. Затоківського селищного голови, секретаря Затоківської селищної ради Барановської Галини Борисівни

 Шановні жителі смт. Затока !

            Цим листом офіційно повідомляю, що я не відмовляюся і не відмовлюся від займаної посади. Звільнити мене можуть лише депутати Затоківської селищної ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Будь-які заяви щодо моєї відмови від посади з боку третіх осіб є провокацією.

Також хочу зазначити, що за дві неділі з моменту моєї реєстрації у Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, виплачено усю заборгованість по заробітній платі та рахункам за електроенергію, закуплено продовольчі товари до дитячого садку, а також оплачено інші поточні рахунки.

Не дивлячись на стихійне лихо, працівники затоківського ВУЖКГ цілодобово відкачували воду  по вулицям Озерна, Заріпова, Приморська. Повалені дерева розпилені на дрова та будуть видаватися кожному, хто звернеться до затоківського ВУЖКГ.

З 24.10.2016 у смт. Затока буде розпочато опалювальний сезон. Крім того, незабаром будуть розпочаті роботи із модернізації очисних споруджень та водопроводу.

Про результати виконаних робіт проінформую додатково.

З повагою,

Барановська Галина Борисівна