№ 36-од від «28» липня 2016 р.

 УКРАЇНА

Затоківська селищна рада

Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Затоківського селищного голови

36-од від «28» липня 2016 р.

Про скликання позачергової VIII-ї сесії Затоківської селищної ради VII-го скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктами 4, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Скликати позачергову VIII-му сесію Затоківської селищної ради VII скликання.

 2. Визначити місце проведення сесії – актовий зал селищної ради; час проведення засідання 29.07.2016 року о 10.00 год.

 3. Передбачається внести на розгляд ради наступне питання:

  1. Про внесення змін і доповнень до рішення Затоківської селищної ради від 25.12.2015 року № 41 «Про бюджет Затоківської селищної ради на 2016 рік”.

Інф. Янюшкіна В.С., Скрипник С.І.

  1. Про затвердження звіту виконавчого комітету Затоківської селищної ради «Про виконання бюджету за перший квартал 2016 року».

Інф. Янюшкіна В.С., Скрипник С.І.

  1. Про внесення змін в рішення Затоківської селищної ради від 16.12.2015р № 10 «Про встановлення умов оплати Затоківського селищного голови на період повноважень Затоківської селищної ради VII скликання».

Інф. Янюшкіна В.С., Скрипник С.І.

  1. Про внесення змін в рішення Затоківської селищної ради від 16.12.2015р № 11 «Про встановлення умов оплати секретаря Затоківської селищної ради на період повноважень Затоківської селищної ради VII скликання».

Інф. Янюшкіна В.С., Скрипник С.І.

  1. Про внесення змін в рішення Затоківської селищної ради від 16.12.2015р № 12 «Про встановлення умов оплати заступника селищного голови з питань бухобліку та фінансів – начальника відділу бух обліку та фінансів на період повноважень Затоківської селищної ради VII скликання».

Інф. Янюшкіна В.С., Скрипник С.І.

  1. Про внесення змін в рішення Затоківської селищної ради від 25.12.2015р № 42 «Про структуру, загальну чисельність апарату Затоківської селищної ради та її виконавчого комітету на 2016 рік».

Інф. Янюшкіна В.С., Скрипник С.І.

  1. Про внесення змін в рішення Затоківської селищної ради від 25.12.2015 р. № 43 «Про структуру, загальну чисельність бюджетних організацій Затоківської селищної ради на 2016 рік».

Інф. Янюшкіна В.С., Скрипник С.І.

  1. Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради.

Інф. Янюшкіна В.С.,

  1. Про внесення змін в Статут територіальної громади смт Затока.

Інф. Скрипник С.І.

  1. Про виділення коштів для участі Затоківської ЗОШ №9 у Міжнародному форумі «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».

Інф. Янюшкіна В.С., Урсакій С.В.

  1. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Гуртовенко М.Я.

Інф. Янюшкіна В.С.

  1. Про зменшення розміру батьківської плати за перебування у дошкільному навчальному закладі «Золота рибка» малозабезпеченим громадянам – мешканцям смт Затока м.Білгород-Дністровського Одеської області.

Інф. Янюшкіна В.С., Урсакій С.В.

  1. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт.Затока м.Білгород-Дністровський Одеської області.

Інф. Володіна А.О., Припіяло О.М..

 1. Оприлюднити дане розпорядження шляхом розміщення його на інформаційному стенді в приміщенні селищної ради та на офіційному сайті Затоківської селищної ради.

Т.в.о. Затоківського селищного голови

секретар селищної ради                                                                                                             В.В. Бокій