Про зовнішню рекламу

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта –

рішення Затоківської селищної ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в смт Затока м. Білгород-Дністровського Одеської області»

 

На офіційному сайті Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради Одеської області – http://zatoka-sovet.com/ впродовж п’яти робочих днів буде оприлюднено проект регуляторного акту – рішення Затоківської селищної ради «Про затвердження  Правил розміщення зовнішньої реклами в смт Затока м. Білгород-Дністровського Одеської області» разом із відповідним аналізом регуляторного впливу відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Даний проект розроблено з метою задоволення потреб територіальної громади в розміщенні об’єктів зовнішньої реклами та визначення процедури отримання такого дозволу.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, а також їх об’єднань до вказаного проекту можна надсилати в письмовому вигляді упродовж місяця з дати оприлюднення проекту на офіційному сайті Затоківської селищної ради на адресу розробника: вул. Приморська, 21, смт Затока м. Білгород-Дністровського Одеської області, 67777.