Рішення №22 від 16 грудня 2015р

gerbukr

Затоківська селищна рада

Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

Р І Ш Е Н Н Я

смт Затока

 III-а сесія VII скликання

№ 22                                            від “16” грудня 2015 р.

 

Про затвердження складу комісії з конкурсного відбору експертів для проведення експертної оцінки комунального майна в смт Затока м.Білгород-Дністровський Одеської області.

 

 

Керуючись Положенням про конкурсний відбір експертів для проведення експертної оцінки комунального майна в смт Затока м.Білгород-Дністровського Одеської області, затверджене рішенням Затоківської селищної ради №1158 від 14.05.2009 року, та внесеними змінами та доповненнями до нього (рішення № 268 від 19.04.11 р.), розглянувши рішення виконавчого комітету селищної ради №9 від 19.02.13 р. «Про узгодження створення комісії з конкурсного відбору експертів для проведення експертної оцінки комунального майна в смт Затока м.Білгород-Дністровський Одеської області», враховуючи пропозиції постійних комісій селищної ради: з планово-бюджетних питань, питань соціального захисту населення, законності, правопорядку, депутатської етики, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та справам молоді (голова комісії Янюшкін В.С.) (протокол від 10.12.15.), , керуючись п.30 ч.1 ст. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Затоківська селищна рада, –

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити склад комісії з відбору експертів для проведення експертної оцінки комунального майна в смт.Затока м.Білгород-Дністровський Одеської області у складі: 

Голова комісії:

  • Звягінцев Василь Іванович – Затоківський селищний голова.

Секретар комісії:

  • Бокій Вячеслав Віталійович – Секретар селищної ради.

Члени комісії:

  • Скрипник Світлана Іванівна – заступник селищного голови з питань бухобліку та фінансів – начальник відділу бух обліку та фінансів;
  • Майченко Алевтина Георгіївна – архітектор селищної ради;
  • Представник юридичного відділу селищної ради.

2. Пункт 1 рішення Затоківської селищної ради № 1170 від 05.03.2013 року «Про затвердження складу комісії з конкурсного відбору експертів для проведення експертної оцінки комунального майна в смт Затока м.Білгород-Дністровський Одеської області» вважати таким, що втратило чинність.

3. Секретарю Затоківської селищної ради Бокій В.В. довести дане рішення до виконавців та зацікавлених осіб.

 

 

Затоківський селищний голова                                           В.І. Звягінцев